Skip to Content

Визначено переможців районного етапу конкурсу

У вівторок, 12 вересня, відбулося засідання районної комісії з організації обласних конкурсів, які проводяться у рамках Програми розвитку місцевого самоврядування в Івано-Франківській області на 2016-2020 роки та забезпечення участі територіальних громад району в цих конкурсах під головуванням заступника голови районної ради Василя Гнатюка.

За результатами розгляду поданих проектів переможцями першого етапу конкурсу визнані: в номінації «Громада кращого довкілля» - Обертинська селищна, Гостівська та Кутищенська сільські ради, в номінації «Краща етнокультурна громада» (етнокультурний регіон Покуття) - Тлумацька об’єднана територіальна громада та Палагицька сільська рада, в номінації «Краща спортивна громада» - Кутищенська та Яківська сільські ради.

Всього цьогоріч від Тлумацького району було підготовлено та подано на восьмий обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 28 проектів від 13 громад.

Довідка

За роки існування у конкурсі переміг 31 проект від громад Тлумацького району. В основному проекти подані громадами району стосувалися благоустрою центральної частини населених пунктів, ремонту, заміни вікон, ремонту теплотраси в навчальних закладах району, встановлення опалення та ремонту клубних закладів району, заміни огорож на сільських кладовищах, облаштування спортмайданчиків, реконструкції стадіонів тощо.

У 2016 році на сьомий обласний конкурс 20 місцевими радами району було подано 39 проектів. За його підсумками 14 рад стали переможцями, зокрема: Обертинська селищна, Делівська, Олешанська, Будзинська, Вікнянська, Долинська, Королівська, Грушківська, Тарасівська, Бортниківська, Петрівська, Надорожнянська сільські ради; Кутищенська сільська рада зайняла друге місце в конкурсі «Громада кращого довкілля» і Гостівська сільська рада перемогла в номінації «Краща етнокультурна громада Покуття». Загалом з обласного бюджету буде отримано коштів на загальну суму 2 млн. 370 тис. грн..Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.