Skip to Content

Відлунав Перший дзвоник в школах Тлумацького району

В урочистих заходах, приурочених до Дня знань взяли участь голова районної ради Василь Двояк та голова райдержадміністрації Володимир Габурак, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб, представники відділу освіти райдержадміністрації, депутати районної ради, колишні голови Тлумацької районної ради та районної державної адміністрації, учнівська молоді та їх батьки. Тема традиційного першого уроку - «Зродились ми великої години» приурочена до 75-ї річниці створення Української повстанської армії.

Голова районної ради Василь Двояк урочисто вручив новий шкільний автобус «Еталон» учням Обертинської загальноосвітньої школи, який був придбаний за кошти освітньої субвенції з держбюджету із залученням коштів обласного бюджету.

У Делівській загальноосвітній школі свято Першого дзвоника було по особливому святковим і радісним – школа святкувала свій 40-річний ювілей. Привітати вчителів і учнів цього навчального закладу приїхало багато поважних гостей - голова районної ради Василь Двояк, голова райдержадміністрації Володимир Габурак, депутати обласної та районної рад, колишні голови Тлумацької райдержадміністрації, сільські голови, інші запрошені гості. Василь Двояк та Володимир Габурак подарували школярам комплект сучасних комп’ютерних меблів та мультимедійний проектор, які стануть добрим помічником у навчанні. Керівництво району звернулося до присутніх зі словами привітання, побажавши миру, нових досягнень та міцності здобутих знань.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.