Skip to Content

У Тлумацькому районі відзначили День прапора та 26-ту річницю незалежності України

У переддень Дня Незалежності України, у середу 23 серпня, під час відзначення Дня Державного Прапора України святкові заходи у м.Тлумачі розпочались з Урочистої ходи від пам'ятника Тараса Шевченку до Вічевого майдану, де відбулася церемонія підняття Державного Прапора України за присутності керівництва району та міста, держслужбовців, працівників установ, організацій міста, військовослужбовців, духовенства, представників громадсько-політичних об’єднань, молоді та усіх небайдужих громадян.

У виконанні духового оркестру прозвучав Державний Гімн України під час звучання якого відбулась церемонія підняття Державного Прапора України, який замайорів на площі Героїв Майдану.

Продовжилось святкування урочистим віче біля пам’ятника Борцям за волю України. Усіх присутніх вітали голова районної ради Василь Двояк, голова райдержадміністрації Володимир Габурак, міський голова Тлумацької міської ради об"єднаної територіальної громади Роман Круховський. Представники влади поклали квіти до пам’ятника Борцям за волю України. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих борців за волю України, Героїв Небесної Сотні та учасників АТО.

Декани Тлумацьких Деканатів УАПЦ та УГКЦ о. Василь Стадник та о. Павло Дутчак відправили молебень за Україну.

Також військовим комісаром Тлумацького району Сергієм Мудриком були вручені нагороди учасникам антитерористичної операції.

Після завершення урочистостей у міському парку міста Тлумача представники влади, учасники антитерористичної операції та члени політичних партій відкрили алею Героїв.

 

 

 

 

 Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.