Skip to Content

Проведено п’ятнадцяту сесію районної ради

У вівторок, 22 серпня, у Великій залі засідань адмінбудинку районної влади під головуванням голови районної ради Василя Двояка відбулася п’ятнадцята сесія районної ради сьомого демократичного скликання. У її роботі взяли участь депутати обласної ради Богдан Станіславський та Оксана Кисилиця.

На початку її роботи з нагоди Дня незалежності України Відзнаками Президента України, Грамотами голови районної ради та голови районної державної адміністрації були нагороджені учасники антитерористичної операції, волонтери, депутати районної ради, керівники та працівники установ та організацій району та інші.

Під час роботи сесії були розглянуті питання: про виконання районного бюджету за перше півріччя 2017 року, про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, про реорганізацію структури Тлумацької централізованої бібліотечної системи, про затвердження базової мережі закладів культури Тлумацького району, про організацію безкоштовного харчування дітей, батьки яких брали участь в антитерористичній операції, про затвердження Програми проведення нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів тощо.

За підсумками роботи сесії були прийняті відповідні рішення, за винятком проекту, який стосувався створення тимчасової контрольної комісії районної ради.

 

 Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.