Skip to Content

Інспектування готовності закладів освіти Тлумацького району до нового навчального року

У понеділок, 14 серпня, заступник голови районної ради Василь Гнатюк, перший заступник голови Тлумацької районної державної адміністрації Ігор Бринський та начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Пеник здійснили об’їзд шкіл з метою перевірки готовності загальноосвітніх навчальних закладів Тлумацького району до нового 2017-2018 навчального року.

Представники влади району відвідали заклади освіти у селищі Обертин, селах Палагичі, Живачів, Підвербці, Гарасимів, Яківка та Жуків.

Під час об’їзду особлива увага приділялася покращенню стану матеріально-технічної бази шкіл. Були оглянуті харчоблоки, їдальні, котельні, спортивні і актові зали, приміщення і території закладів. Також перевірено стан підготовки до осінньо-зимового опалювального періоду, наголошено на ефективному використанні енергоресурсів. Окрім того, представники влади району не оминули увагою і зроблені ремонти у школах.

Ігор Бринський висловив вдячність педагогічним працівникам, батькам за створення комфортних умов для навчання дітей та наголосив, що хід підготовки закладів освіти вселяє упевненість, що 1 вересня діти району прийдуть у світлі, відремонтовані школи, а роботу по перевірці підготовки навчальних закладів до нового навчального року буде продовжено.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.