Skip to Content

Керівники району зустрілися з народним депутатом України Володимиром Шкварилюком

У четвер, 3 серпня, з робочим візитом на Тлумаччину завітав народний депутат України, секретар Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Володимир Шкварилюк.

Спільно з головою районної ради Василем Двояком та головою районної державної адміністрації Володимиром Габураком він зустрівся з головним лікарем Тлумацької центральної районної лікарні Іваном Бойчуком та медичними працівниками лікувального закладу.

Народний депутат України повідомив учасникам зустрічі про те, що на покращення матеріально-технічної бази та придбання медичного обладнання Тлумацької центральної районної лікарні було виділено субвенцію з державного бюджету у розмірі 5 млн.грн. Він запропонував їм внести свої пропозиції щодо придбання нового медичного обладнання необхідного для відділень медзакладу.

Далі обговорювались питання пов'язані з впровадженням медичної реформи в Україні. Проведена в сфері охорони здоров'я реформа, вважає народний депутат, дозволить створити мотивацію для медичних працівників до підвищення якості медичної допомоги, наданої населенню.

Володимир Шкварилюк запевнив, що допомогу медикам і загалом медичній сфері вважає одним із пріоритетів у своїй депутатській діяльності: «На моє переконання, сьогодні необхідно звернути увагу на здоров’я нашої нації, і вкладати кошти саме у цю сферу. Здорова нація - запорука майбутнього України», - наголосив народний обранець.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.