Skip to Content

У Тлумачі відзначили 73-ю річницю визволення від німецьких загарбників

25 липня виповнилося 73 роки з того часу, коли місто Тлумач і Тлумаччину було звільнено від нацистських загарбників. З цієї нагоди біля пам’ятника Воїну-визволителю у міському парку було проведено мітинг-реквієм. У цьому мітингу взяли участь голова районної ради Василь Двояк, перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Бринський, Тлумацький міський голова Роман Круховський, представники районної ради ветеранів, керівники та працівники структурних підрозділів районної ради і райдержадміністрації, громадськість.

Про події 73-річної давнини розповів ветеран Другої світової війни Ярослав Сав’юк. У своєму виступі він зазначив, що наш святий обов’язок - зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, а світла пам'ять про мужніх визволителів і захисників нашого краю завжди буде жити в наших серцях.

В свою чергу, Василь Двояк та Ігор Бринський вручили Ярославу Сав’юку Грамоту голови районної державної адміністрації та голови районної ради і Районну почесну відзнаку.

Покладанням квітів до пам’ятників Воїну-визволителю та Борцям за волю України і хвилиною мовчання усі вшанували пам’ять загиблих визволителів Тлумаччини. На завершення мітингу священики УАПЦ та УГКЦ отці Василь та Павло відправили панахиду за загиблих у роки Другої світової війни.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.