Skip to Content

Вшанування Великого Кобзаря

 

           У п’ятницю, 9 березня, у м. Тлумачі біля пам’ятника Кобзарю відбулося Народне Віче з нагоди 198-ої річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. У заході взяли участь голова районної ради Михайло Вишневський, голова райдержадміністрації Василь Сенів та їх заступники, міський голова Володимир Корженьовський, духовенство, працівники апарату районної ради, районних служб, учнівська молодь, громада міста.

          Розпочався захід із «Заповіту» Великого Кобзаря у виконанні хору духовного співу «Відродження».

          Очільники районної, міської влади, просвітяни краю поклали кошики квітів до пам'ятника Кобзарю. До присутніх з вітальним словом звернулися голова районної ради Михайло Вишневський. Окрім того, очільники районної та міської влади відзначили нагородами переможців районного конкурсу читців творів Кобзаря. Опісля, начальник відділу освіти РДА, депутат районної ради Дмитро Боднарчук та представники районних відділень банківських установ нагородили учнів загальноосвітніх закладів району – переможців конкурсів, приурочених до 198-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка.

          Насамкінець, Тлумацькі декани отці Василь Стадник (УАПЦ) та Павло Дутчак (УГКЦ) розповіли присутнім про духовність у творчості Тараса Шевченка.

          Завершилося дійство спільною Молитвою за Україну.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.