Skip to Content

Вітання


Шановні жителі Тлумаччини!

28 червня - знаменна дата в українському календарі. Цей день увійшов в історію нашої держави як день прийняття Основного Закону – Конституції України.

Ця подія ознаменувала фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувала волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Конституція України 1996 року дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя.

Конституція України – запорука становлення та розвитку демократичних цінностей в нашій країні, основа побудови громадянського суспільства. Шануючи і дотримуючись норми Основного Закону ми зможемо збудувати міцну і заможну європейську державу.

Перед усіма нами – як громадою, так і владою – стоїть важливе завдання: об’єднати зусилля і самовіддано працювати на благо нашої молодої суверенної держави. Ми впевнені, що разом нам вдасться досягти поставленої мети.

З нагоди свята щиро зичимо усім жителям Тлумацького краю родинного затишку і достатку, розуміння, злагоди, кипучої життєвої енергії, трудових звершень в ім’я своєї Батьківщини!

Вітаємо усіх з Днем Конституції України!

З повагою,

Голова районної ради                                                         Василь Двояк

Голова районної державної адміністрації                      Володимир ГабуракХто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.