Skip to Content

Відбулось засідання колегії райдержадміністрації

У вівторок, 27 червня, у великій залі адміністративного будинку органів влади району відбулось засідання колегії райдержадміністрації.

Участь у засіданні взяли голова районної ради Василь Двояк, голова райдержадміністрації Володимир Габурак, перший заступник голови РДА Ігор Бринський, заступник голови районної ради Василь Гнатюк, керівник апарату РДА Андрій Мозиль, перший заступник начальника управління ДСНС України в Івано-Франківській області Ігор Оксентюк, міський голова міста Тлумач Роман Круховський, члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації і районних служб, селищний та сільські голови, окремі депутати районної ради, представники громадських організацій, засобів масової інформації.

Відповідно до порядку денного засідання було розглянуто наступні питання: про завершення 2016-2017 навчального року та завдання щодо підготовки закладів освіти до нового навчального 2017-2018 року. (доповідав: В.Пеник – начальник відділу освіти РДА); про посилення стану пожежної безпеки в районі, (доповідав: В.Бучак – начальник Тлумацького районного відділу УДСНС України в Івано-Франківській області); про завершення весняно-польових робіт та хід підготовки до проведення жнив в районі. (доповідав: С.Марків – начальник управління агропромислового розвитку РДА).

З усіх питань, винесених на порядок денний, прийняті відповідні рішення.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.