Skip to Content

Держслужбовці відзначили своє професійне свято

Наприкінці червня, традиційно в Україні відзначається – День державної служби. З цієї нагоди, у п’ятницю, 23 червня, у великій залі адміністративного будинку органів влади відбулися Урочисті збори, на яких було присутнє керівництво районної ради, райдержадміністрації, Тлумацької ОТГ, працівники апарату Тлумацької райдержадміністрації, структурних підрозділів і районних служб.

З професійним святом присутніх у залі вітали голова районної ради Василь Двояк, голова райдержадміністрації Володимир Габурак, міський голова міста Тлумача Роман Круховський.

У своєму виступі голова райдержадміністрації Володимир Габурак зазначив, що саме від наполегливої праці державних службовців залежить забезпечення прав, свобод та інтересів громадян, а також збереження у суспільстві громадянської стабільності та миру. Особливо актуальним це завдання є сьогодні. Також він побажав усім витримки і терпіння, міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім’я великого майбутнього України. До привітань приєдналися голова районної ради Василь Двояк та міський голова міста Тлумача Роман Круховський.

Опісля відбулася церемонія нагородження працівників державної служби, які відзначилися сумлінною працею, високим професіоналізмом, активною життєвою позицією та впродовж року показали високий професіоналізм в роботі.

 

 Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.