Skip to Content

Вітання


Шановні державні службовці Тлумаччини!

Щиро вітаємо вас з професійним святом - Днем державної служби України!

Державна служба – це механізм забезпечення стабільності, надійності конституційного устрою та надання державному управлінню організованості, компетентності і професіоналізму. Від ефективного функціонування інституту державної служби, відповідальності кожного з державних службовців залежить успішність країни в цілому.

Їхні зусилля завжди спрямовані на забезпечення виконання завдань і функцій держави - відповідальної справи, від виконання якої залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень, благополуччя людей, їх відношення до влади.

Також з особливим теплом хочеться подякувати за сумлінну та наполегливу працю ветеранам, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз перебувають на заслуженому відпочинку.

З нагоди свята від усієї душі бажаємо вам і вашим родинам світлих життєвих обріїв, добра, щастя, міцного здоров'я та подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень в ім’я розквіту Тлумацького району і подальшої розбудови Української держави!

З повагою,

Голова районної ради                                                         Василь Двояк

Голова районної державної адміністрації                      Володимир ГабуракХто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.