Skip to Content

У Тлумачі визначили лауреатів літературно-мистецької премії Тлумаччини ім. Г. Крука 2016 року

У вівторок, 25 жовтня, в малій залі адміністративного будинку органів влади району відбулось засідання комісії з присудження щорічної літературно-мистецької премії Тлумаччини імені Григора Крука. Очолили роботу комісії її співголови – голова районної ради Василь Двояк та голова районної державної адміністрації Володимир Габурак.

Члени комісії розглянули клопотання трудових колективів та громадських організацій з пропозиціями щодо претендентів на здобуття Премії і ознайомилися з представленими матеріалами. Вони відзначили високий рівень оформлення та різноманіття поданих документів з інформацією про кандидатів, носіями аудіо та відеозаписів, живописними полотнами, світлинами, публікаціями, збірками авторських творів.

Шляхом таємного голосуванням обрано цьогорічних лауреатів літературно-мистецької премії. Ними стали Водославський Микола Миколайович з с. Надорожна (номінація «Музейна справа»), народний самодіяльний духовий оркестр Народного дому селища Обертин (кер. Ковтун Любомир Михайлович) та Танчак Ігор Данилович з м. Тлумача (обидва відзначені у номінації «Музичне мистецтво»).

Нагородження лауреатів та вручення премій відбудеться 1 листопада цього року у районному Народному домі м. Тлумач, під час урочистостей з нагоди 98-ої річниці проголошення ЗУНР.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 4 гостя.
Theme by Dr. Radut.