Skip to Content

Благодійна допомога для Тлумацької лікарні

Минулого тижня з робочим візитом на Тлумаччині побував народний депутат України Михайло Довбенко. Спільно з головою районної ради Василем Двояком, головою районної державної адміністрації Володимиром Габураком, міським головою міста Тлумача Володимиром Корженьовським він відвідав Тлумацьку центральну районну лікарню та зустрівся з головним лікарем лікувального закладу Іваном Бойчуком.

В рамках візиту Михайло Довбенко передав для терапевтичного відділення ЦРЛ два інструментальні столики та дві медичні шафи.

Народний депутат ознайомився з проблемами медичного закладу та оглянув хірургічне і терапевтичне відділення №1, в яких на даний час проводяться ремонтні роботи.

Представники влади району подякували депутату за подарунок та відзначили, що це обладнання покращить лікування жителів Тлумаччини. А головний лікар центральної районної лікарні Іван Бойчук від себе особисто та від імені медпрацівників висловив щиру подяку Михайлу Довбенку, Василю Двояку, Володимиру Габураку, Володимиру Корженьовському за сприяння у забезпеченні лікарні сучасними приладами.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.
Theme by Dr. Radut.