Skip to Content

Народний депутат та керівництво району зустрілися з громадою села Будзин

У суботу, 8 жовтня, у Тлумацькому районі побував народний депутат України Михайло Довбенко і зустрівся з жителями села Будзин. У зустрічі взяли участь голова районної ради Василь Двояк та голова райдержадміністрації Володимир Габурак.

З-поміж питань розвитку населеного пункту, ремонту доріг місцевого значення, потреби розроблення містобудівної документації – генерального плану села учасники зборів говорили про необхідність добудови Будзинської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.

Варто зазначити, що приміщення школи в Бузині побудоване у 1989 році з проектною потужністю на 100 місць. На сьогодні в школі виникла гостра потреба у нових приміщеннях, оскільки тут навчається 178 учнів, а в наступному навчальному році до першого класу вперше підуть 24 дітей. Аналіз народжуваності у селі в найближчі роки свідчить, що кількість школярів збільшуватиметься.

Володимир Габурак повідомив про підготовку відповідними службами проектно-кошторисної документації на добудову Будзинської школи ще на 100 місць, включаючи нові навчальні приміщення, приміщення для дошкільної групи, спортивну та актову зали. Вартість добудови – понад 3 млн. грн. Фінансування будівельних робіт Михайло Довбенко пообіцяв взяти під особистий контроль.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.
Theme by Dr. Radut.