Skip to Content

Освітяни району відзначають своє професійне свято

У середу, 28 вересня, в районному Народному домі м. Тлумач відбулись урочистості з нагоди Дня працівників освіти, який вчительство відзначатиме у першу неділю жовтня. В урочистостях взяли участь голова районної ради Василь Двояк та голова районної державної адміністрації Володимир Габурак.

За невтомний творчий пошук, любов до дітей і до рідного краю подякував вчителям начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Пеник, зазначивши, що в освітянській галузі району нині працюють близько 2000 педагогів загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних закладів, відділу освіти РДА та методичного кабінету, бібліотекарів, технічних та медичних працівників, кухарів, тренерів. Цьогоріч до роботи приступили 33 молодих спеціалісти. Окремо він привітав працівників дошкільних навчальних закладів, які 27 вересня відсвяткували своє професійне свято. У поточному навчальному році у районі збільшиться кількість дошкільних груп: Нижнівська ЗОШ І-ІІІ реорганізована в навчально-виховний комплекс, в недалекому майбутньому відкриються такі ж комплекси на базі Гавриляцької школи та у Підвербцівському НВК, проводяться заходи щодо відкриття дошкільних груп у Гринівецькій та Королівській школах.

Вітали освітян також Василь Двояк та Володимир Габурак. Крім слів вдячності за самовіддану працю, професійні здобутки педагогів Тлумаччини, керівники району запевнили присутніх, що їхня праця буде належно відзначена, а заробітна плата і усі нарахування - обов’язково виплачені.

Грамотами обласної, районної державних адміністрацій, відділу освіти РДА на святі були відзначені кращі працівники галузі, вчителі, учні котрих показали високі результати на різноманітних конкурсах.

Після завершення урочистостей освітян району святковою концертною програмою привітали вчителі музичного мистецтва Коломийщини.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.
Theme by Dr. Radut.