Skip to Content

З державного бюджету виділено кошти для ремонту доріг Тлумацького району

9,3 млн. гривень виділено з державного бюджету для ремонту доріг Тлумацького району. За останні десятиліття це найбільше фінансове поступлення для проведення робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

Питання фінансування ремонтних робіт на шляхах Тлумаччини керівники району порушили у серпні цього року під час візиту народного депутата України Володимира Шкварилюка, який брав участь у відкритті об’єктів соціальної інфраструктури – спортзалу у місті Тлумачі та терапевтичного відділення районної лікарні. Тоді народний депутат пообіцяв всебічну підтримку у справі покращення стану доріг. Адже дорожнє полотно на окремих ділянках автошляхів значно пошкоджене, що ускладнює рух транспорту та викликає багато нарікань з боку водіїв і пасажирів.

Про проблему говорили на зустрічі голови районної ради Василя Двояка, голови районної державної адміністрації Володимира Габурака та народного депутата України Володимира Шкварилюка, директора державного підприємства «Івано-Франківський облавтодор» Юрія Ходаковського, яка відбулась у вівторок, 27 вересня. Участь у ній також взяли міський голова Тлумача Володимир Корженьовський, перший заступник голови РДА Ігор Бринський, представники облавтодору, керівник філії «Тлумацький райавтодор» Ярослав Цимбалістий.

Володимир Габурак подякував народному депутату за допомогу та перелічив об’єкти, на які будуть спрямовані кошти: відрізки доріг на ділянці Тлумач – Лісна Тарновиця (вул. Шевченка у м. Тлумачі, село Колінці), Тлумач – Бортники, Озеряни – Делева, Живачів – Петрів, Черемхів – Городенка (с. Жуків). Далі на зустрічі йшлося про потребу проведення капітального ремонту окремих доріг, можливість співфінансування ремонтних робіт інвесторами, які здійснюють свою діяльність у районі, забезпечення відповідними матеріалами (бітумом, щебенем, піском тощо). Володимир Шкварилюк також запевнив, що зробить усе можливе для доставки необхідних будівельних матеріалів з-за меж області. Ремонтні роботи здійснюватиме Тлумацький райавтодор та, за необхідності, інші підприємства облавтодору.

«Виділені кошти не були передбачені на ремонт доріг Івано-Франківської області. Це додаткові кошти, і я сподіваюсь, що завдяки зусиллям народних депутатів від Івано-Франківщини наступного року Тлумацький та інші райони матимуть відповідні кошторисні призначення для ремонту не лише центральних автодоріг області, а й доріг між селами і містечками», – заявив Володимир Шкварилюк.

Після зустрічі керівники району та фахівці-дорожники виїхали на місця та оглянули запропоновані для ремонту об’єкти.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.
Theme by Dr. Radut.