Skip to Content

Відбулась нарада з міським, селищним та сільськими головами

У четвер, 22 вересня, у великій залі адміністративного будинку органів влади району відбулась нарада з міським, селищним та сільськими головами, яку провели голова районної ради Василь Двояк, голова райдержадміністрації Володимир Габурак, його перший заступник – Ігор Бринський, представники районного військового комісаріату, окремих структурних підрозділів райдержадміністрації і районних служб.

Під час наради голова РДА Володимир Габурак коротко ознайомив присутніх із станом справ з виплати заробітної плати медичним і педагогічним працівникам району, розповів про очікувану оптимізацію у медичних закладах, об’єднання територіальних громад та повідомив про ремонт доріг на Тлумаччині, кошти для яких будуть виділені з державного бюджету. Проблему нестачі питної води у селах району голова райдержадміністрації рекомендував вирішувати за сприяння агроформувань, які орендують землі селян.

Інформацію про хід та завдання щодо призову громадян на строкову і контрактну службу у Збройні сили України, стан ведення військового обліку військовозобов’язаних в селищній та сільських радах до відома учасників наради довів військовий комісар Тлумацького райвійськкомату майор Сергій Мудрик. На завершення виступу він повідомив, що з 20 вересня цього року районний військовий комісаріат розміщується за новою адресою – м. Тлумач, вул. Винниченка, 1.

Т.в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Тлумацькому районі Василь Козак звернув увагу присутніх очільників громад на необхідності забезпечення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо запобігання поширенню Африканської чуми свиней. За його словами, кількість хворих Африканською чумою тварин з року в рік зростає. У 2016 році в Україні у 17 областях виявлено 52 випадки цього захворювання. Африканська чума свиней не лікується і дуже швидко поширюється. У Тлумацькому районі розроблено план заходів щодо ліквідації та недопущення розповсюдження Африканської чуми свиней у випадку виявлення, конкретизовані дії всіх районних служб. Водночас жителі району повинні повідомляти компетентні служби у кожному випадку падежу тварин.

Насамкінець було обговорено питання організації у рамках районного фестивалю «Подяка Богу за врожай» (відбудеться 14 жовтня 2016 року в селищі Обертин) «Свята капусти», на якому сільськогосподарські товаровиробники, підприємці, усі бажаючі зможуть представити різні сорти цього корисного овочу та традиційні для нашого регіону страви з капусти.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 3 гостя.
Theme by Dr. Radut.