Skip to Content

Відбувся районний семінар по використанню відновлюваної енергії

У вівторок, 30 серпня, у Малій залі адмінбудинку органів влади району відбувся районний семінар по використанню відновлювальної енергії в рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ».

Участь у семінарі взяли голова районної ради Василь Двояк, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Зоряна Баранська, координатори обласного ресурсного центру Леся Попелюх та Олеся Хомин, голови сільських рад району та представники громадських організацій.

На семінарі обговорювались результати впровадження Проекту в області та в Тлумацькому районі. Координатори обласного ресурсного центру поділилися досвідом впровадження проектів з енергозбереження в інших районах.

Також усім присутнім продемонстрували фільм «Зелена енергія – стале майбутнє», у якому розповідається як поширювати знання та сприяти поінформованості людей щодо переваг відновлюваної енергії та яким чином використання відновлюваних джерел енергії сприятиме сталому розвитку суспільства.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.
Theme by Dr. Radut.