Skip to Content

Рішення VІІ сесії Тлумацької районної ради VIІ демократичного скликання

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ
VІІ сесії Тлумацької районної ради
VІІ демократичного скликання

1. Про хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку за І півріччя 2016 року.

2. Про виконання районного бюджету за І півріччя 2016 року.

3. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.

4. Про роботу відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації з виконання районної програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім».

5. Про Порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району.

6. Про новий склад комісії з присудження щорічної літературно-мистецької премії Тлумаччини імені Григора Крука.

7. Про припинення надання пільг інвалідам зору І-ї та ІІ-ї груп і реабілітованим громадянам.

8. Про реорганізацію Нижнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів у навчально-виховний
комплекс (ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ). 

9. Про затвердження нормативної грошової оцінки земель для іншого сільськогосподарського призначення на території Ісаківської сільської ради (0,0624 га).

10. Про затвердження нормативної грошової оцінки земель для іншого сільськогосподарського призначення на території Ісаківської сільської ради (0,2665 га).

11. Про затвердження нормативної грошової оцінки земель для іншого сільськогосподарського призначення на території Ісаківської сільської ради (0,1107 га).

12. Про затвердження нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення на території Хотимирської сільської ради (2,1937 га).

13. Про затвердження нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення на території Хотимирської сільської ради (2,5860 га).

14. Про затвердження нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення на території Хотимирської сільської ради (2,8779 га).

15. Про затвердження нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення на території Хотимирської сільської ради (4,1807 га).

16. Про затвердження нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення на території Хотимирської сільської ради (8,3593 га).

17. Про затвердження нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення на території Хотимирської сільської ради (8,3610 га).

18. Про затвердження нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення на території Хотимирської сільської ради (24,7884 га).

19. ППро затвердження нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення на території Хотимирської сільської ради (25,4693 га).

20. Про затвердження нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення на території Хотимирської сільської ради (40,2039 га).

21. Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо встановлення та зміни межі населеного пункту с. Палагичі.

22. Про звернення районної ради.

Результати поіменного голосування

Рішення VIІ сесії Тлумацької районної ради
Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.
Theme by Dr. Radut.