Skip to Content

Рішення V сесії Тлумацької районної ради VIІ демократичного скликання

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ
V сесії Тлумацької районної ради
VІІ демократичного скликання

1. Про виконання районного бюджету за І квартал 2016 року.

2. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.

3. Про оптимізацію мережі загальноосвітніх навчальних закладів.

4. Про затвердження районного плану розвитку освітніх округів і в них мережі опорних закладів.

5. Про надання згоди на отримання ТзОВ «Вапнобуд» спеціального дозволу на користування надрами з метою промислової розробки та видобування корисних копалин Олешівського родовища вапняку.

6. Про створення комунального підприємства «ТЕПЛОЦЕНТР».

7. Про призначення директора комунального підприємства «ТЕПЛОЦЕНТР».

8. Про внесення змін до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, що підлягають приватизації у 2016 році.  

9. Про перезакріплення майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району на праві господарського відання.

10. Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району на праві господарського відання.

11. Про звіт директора комунального підприємства « Дирекція теплопостачання».

12. Про звіт директора комунального підприємства «Районний центр соціальної реабілітації дітей - інвалідів».

13. Про затвердження нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення на території Братишівської сільської ради.

14. Про затвердження нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення на території Братишівської сільської ради.

15. Про затвердження нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення на території Братишівської сільської ради.

16. Про затвердження нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення на території Братишівської сільської ради.

17. Про затвердження нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення на території Братишівської сільської ради.

18. Про затвердження нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення на території Братишівської сільської ради.

Результати поіменного голосування

Рішення V сесії Тлумацької районної ради
Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.