Skip to Content

Двадцятий день народження держави

        24 серпня 2011 року у місті Тлумач відбулися урочистості до 20-ої річниці незалежності України.

       Від адміністративного будинку святкова колона вирушила до пам'ятника Борцям за волю України.

        До цієї колони приєдналися парафіяни УГКЦ та УАПЦ на чолі з о. Павлом Дутчаком та о. Василем Стадником.

       На площі перед пам'ятником відбулося Народне Віче. До пам'ятників Т.Шевченку, борцям за волю України, воїнам, які полягли у роки Другої світової війни, воїнам-"афганцям", меморіальних дошок В.Чорноволу та Я.Поповичу було покладено квіти і вінки. Від органів місцевого самоврядування та виконавчої влади квіти до пам'ятника поклали голова районної ради Михайло Вишневський і голова райдержадміністрації Василь Сенів.

       Перед присутніми виступили учасники національно-визвольних змагань, представники районних організацій політичних партій і громадських організацій.

        Голова районної ради Михайло Вишневський і голова райдержадміністрації Василь Сенів виступили з привітаннями і вручили Почесні грамоти і подяки, ювілейні медалі та цінні подарунки .

      У рамках святкування ювілею держави проведено спортивні турніри, ігротеку для дітей, "Свято меду й короваю з нового врожаю", концертну програму, дискотеку для молоді.

      Окрім того, з нагоди 20-ої річниці незалежності України виплачено матеріальні допомоги учасникам бойових дій Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр., учасникам бойових дій ОУН-УПА та інвалідам Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр.

       Отці Павло та Василь разом з присутніми помолилися за Україну, а хор виконав духовний гімн "Боже великий, єдиний".

        Слід зазначити, що цього святкового дня у храмах району пройшли святкові богослужіння та Молитви за Україну, а в населених пунктах проведено народні віче, святкові концерти та покладання квітів до пам'ятників видатним діячам українського державотворення, борцям за незалежність, воїнам, полеглим у боях за волю.

        На завершення віче  - фото на згадку.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.