Skip to Content

Сьома сесія районної ради

          22 серпня 2011 року проведено сьому сесію районної ради шостого демократичного скликання з таким порядком денним.

   1. Про визнання рішення районної ради від 12.01.2008р.№150-11/08, Про ставки єдиного податку та внесені зміни до нього такими, що втратили чинність.

    2. Про порядок внесення змін до районного бюджету.

    3. Про внесення змін до Порядку передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району.

    4. Про звернення Тлумацької ЦРЛ.

    5. Про передачу майна.

    6. Про передачу автомобіля.

    7. Про нову редакцію статуту КП "Тлумач –водоканал".

   8. Про звільнення громадян, які проживають самотньо, від плати за  соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) відділенням соціальної допомоги вдома та стаціонарним відділенням для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян територіального центру у   с. Петрів.

   9. Про затвердження нормативної грошової оцінки земель водного фонду на території Грушківської сільської ради.

   10. Про затвердження нормативної грошової оцінки земель водного фонду на території Королівської сільської ради.

       На сьому сесію були запрошені й активні учасники національного відродження та становлення незалежності нашої держави кінця 80-х – початку 90-х років.

        Голова районної ради Михайло Вишневський оголосив про створення у районній раді національно-демократичної коаліції, до складу якої увійшли депутати обрані від ВО "Батьківщина", партії "Фронт змін", Партії "Наша Україна", ВО "Свобода" та Народного Руху України.

        До основного порядку денного додатково внесено питання схвалення заяв з приводу позбавлення Вищим адміністративним судом С.Бандери і Р.Шухевича звання Герой України та щодо політичних репресій у державі.

        Друге питання порядку денного "Про порядок внесення змін до районного бюджету" було знято з розгляду і відправлено на доопрацювання та внесення до порядку денного восьмої сесії.

        Заяви з приводу позбавлення Вищим адміністративним судом С.Бандери і Р.Шухевича звання Герой України та щодо політичних репресій у державі прийняті переважною більшістю депутатів. Тексти заяв публікуються на цьому сайті і в газеті "Злагода".

        Після розгляду основних і додатково включених питань порядку денного розпочалася друга частина сесії. Вона пройшла як урочисте зібрання депутатів, присвячене 20-ій річниці незалежності України. Зі спогадами про становлення української держави виступили Володимир Овчарчин та Ярема Богайчук.

       Ювілейними пам'ятними медалями нагороджено активних учасників національного відродження та становлення незалежності нашої держави кінця 80-х – початку 90-х років Базар Ольгу Йосипівну, Вірстюка Любомира Михайловича, Ганчака Василя Васильовича, Гармату Степана Степановича, Гузія Василя Івановича, Гуменюка Євгена Васильовича, Гуменюка Федора Михайловича, Дідича Романа Ярославовича, Завідовського Зеновія Ілліча, Костюка Степана Михайловича, Крамаренка (Когута) Ярослава Йосиповича, Кретовича Андрія Степановича, Лесіва Василя Петровича, Мадригу Богдана Дмитровича, Могиляка Миколу Олексійовича, Семчіва Ярему Васильовича, Слободяна Миколу Івановича, Смицнюк Марію Богданівну, Сулиму Петра Петровича, Овчарчина Володимира Петровича, Томина Василя Михайловича, Федорчака Василя Івановича, Хоминець Ярославу Олексіївну, Яворську Ольгу Олексіївну, Ясенчука Івана Васильовича.

         Сьома сесія завершила свою роботу.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.