Skip to Content

Шановні жителі Тлумаччини!

Рік за роком віддаляє нас від подій 26 квітня 1986 року, коли на четвертому реакторі Чорнобильської АЕС внаслідок неконтрольованої ситуації сталося два вибухи, які зруйнували обшивку реактора. Сьогодні можна знайти безліч даних і фактів про тонни радіоактивних матеріалів, що піднялися у повітря, нещадний радіоактивний фон, величезні території забруднені цезієм і стронцієм, про загиблих і госпіталізованих пожежників, про роботу експлуатаційного персоналу станції, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії. Однак ніхто не може точно вказати скільки болю, пролитих сліз та зламаних доль приніс чорнобильський смерч.

Минає час, а Чорнобиль гірким спомином віддається у серці, нагадує про себе зоною відчуження, екологічною тривогою, життями тих, хто відійшов у вічність…

Пам’ятаймо про цей день, щоб трагедія ніколи більше не повторилася. Шануймо тих, хто віддав власні життя і здоров’я задля майбутнього не тільки українців, але й усього людства, хто з честю виконав свій професійний і громадянський обов’язок. Нехай чергова річниця чорнобильського лиха тісніше об’єднає нас – в ім’я продовження життя та розбудови нашої України.

 

Голова районної ради                                                        Михайло Вишневський

Голова районної державної
                                      адміністрації                                             Володимир ГабуракХто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.