Skip to Content

Проект «Дійсно разом»

У рамках Проекту «Дійсно разом» підтримка комплексного розвитку сільських місцевостей в Україні шляхом мобілізації міжсекторної співпраці та передачі словацького досвіду «Дійсно разом» Карпатський фонд - Україна та Карпатський фонд - Словаччина за фінансової підтримки Словацького агентства з розвитку міжнародної співпраці Slovak Aid оголошують конкурс проектів для місцевих неурядових організацій п'яти областей України (Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Чернівецька області та Черкаська області), що працюють в сфері розвитку сільських громад.

Мета конкурсу: підтримка комплексного розвитку сільських місцевостей в Україні шляхом мобілізації міжсекторної співпраці та передачі словацького досвіду.

Завдання конкурсу:

1. Пряме залучення сільських громад до процесу планування, підготовки та впровадження проектів розвитку.

2. Зміцнення спроможності місцевих організацій, зацікавлених у розвитку сільських громад в Україні.

3. Мотивування учасників процесу розвитку сільських громад до посилення міжсекторнної співпраці задля вирішення потреб місцевих громад в Україні.

4. Забезпечення сталості результатів проектів із розвитку сільських громад в Україні.

У рамках програми надаються гранти офіційно зареєстрованим місцевим НУО із статусом неприбуткових та органам самоорганізації населення (ОСН), які діють у громадах із населенням до 5 тис. людей на географічній території Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької та Черкаської областей.

Детальну інформацію можна знайти на сайті Карпатського фонду www.cfoundation.org.ua.

Карпатський фонд є унікальною транскордонною мережею регіональних фундацій, яка надає фінансову та технічну підтримку місцевим ініціативам, зокрема, у сфері міжрегіональної та транскордонної співпраці, економічного розвитку та соціальних послуг. Фонд підтримує створення партнерств між державними, приватними та неурядовими організаціями, включно співпрацю у питаннях транскордонного та міжетнічного співробітництва.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.
Theme by Dr. Radut.