Skip to Content

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах детальних планів територій земельних ділянок під розміщення житлової забудови та альтернативних джерел енергії (сонячні батареї)

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах детальних планів територій земельних ділянок під розміщення житлової забудови та альтернативних джерел енергії (сонячні батареї), які знаходяться на території Олешівської сільської ради в межах населеного пункту (с.Олешів).

Відповідно до ст. 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", ке¬руючись ст. 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", поставною Кабінету Міністрів України від 21.05.2011 р. №555 "Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні", з метою ознайомлення членів територіальної громади з проектами детальних планів території земельних ділянок, які знаходяться на території Олешівської сільської ради в урочищах «Чухтин» та «Обочі» в с.Олешів Тлумацького району Івано-Франківської області (в межах населеного пункту) повідомляємо про початок обговорення та подання пропозицій до вказаної містобудівної документації.

Основні техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації розміщення житлової забудови та альтернативних джерел енергії (сонячні батареї), знаходяться в Олешівській сільській раді та на веб-сайтах райдержадміністрації та районної ради.

Замовник – виконавчий комітет Олешівської сільської ради.

Розробник – Івано-Франківський інститут землеустрою.

Ознайомитися з проектам детальних планів вищезазначених територій земельних ділянок можна в приміщенні адмінбудинку сільської ради за адресою: с. Олешів, вул. Центральна, 26а, на веб-сайтах райдержадміністрації та районної ради.

Пропозиції із зауваженнями, що містять обґрунтування з врахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил, у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, імені, по-батькові, місця проживання, з особистим підписом, для реєстрації подаються в Олешівську сільську раду протягом одного місяця з дня оприлюднення даного повідомлення.


Виконавчий комітет


Олешівської сільської ради

Картографічні матеріалиХто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.