Skip to Content

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок проведення процедури громадських слухань щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді Детального плану території на земельну ділянку в селищі Обертин

ПОВІДОМЛЕННЯ
про початок проведення процедури громадських слухань щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді Детального плану території на земельну ділянку для будівництва сонячної електростанції потужністю 5,8 МВт в межах населеного пункту смт. Обертин ур. «Погиблиця» Обертинської селищної ради Тлумацького району Івано-Франківської області орієнтовною площею 14,0 га

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 виконавчий комітет Обертинської селищної ради повідомляє що з 09 січня 2018 року по 10 лютого 2018 року (включно) триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді детального плану території на земельну ділянку для будівництва сонячної електростанції потужністю 5,8 МВт в межах населеного пункту смт. Обертин ур. «Погиблиця» Обертинської селищної ради Тлумацького району Івано-Франківської області орієнтовною площею 14,0 га.

Дане повідомлення є підставою для подання пропозицій до проекту детального плану території на земельну ділянку для будівництва сонячної електростанції потужністю 5,8 МВт в межах населеного пункту смт. Обертин ур. «Погиблиця» Обертинської селищної ради Тлумацького району Івано-Франківської області орієнтовною площею 14,0 га.

Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації:

Розробка даної містобудівної документації викликана потребою залучення інвестиційних коштів в розвиток альтернативних джерел енергії та наповнення місцевого бюджету. Відповідно до рішення Обертинської селищної ради від 15.11.2017 р. №571-19/17 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території».

Мета містобудівної документації :

- розробка пропозиції щодо можливості будівництва сонячної електростанції потужністю 5,8 МВт в межах населеного пункту смт. Обертин ур. «Погиблиця» Обертинської селищної ради Тлумацького району Івано-Франківської області орієнтовною площею 14,0 га.

Відомості про замовника та розробника ДПТ:

1. Замовник проекту: Виконавчий комітет Обертинської селищної ради Тлумацького району Івано-Франківської області.

2. Розробник проекту: ТОВ "ПРИКАРПАТСЬКЕ БЮРО ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ ЗЕМЕЛЬ ТА НЕРУХОМОСТІ".

3. Підстава розроблення: рішення Обертинської селищної ради від 15.11.2017 р. № 571-19/17 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території»

Інформація про місце та строки ознайомлення з проектом:

З Детальним планом території можна ознайомитися у робочі дні з 9.00 до 17.00 год. з 09 січня 2018 року по 10 лютого 2018 року (включно) в приміщенні Обертинської селищної ради за адресою: 78060, Івано-Франківська область, Тлумацький район, селище Обертин, вулиця Хотимирська, будинок 1.

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій:

Зауваження та пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб у строк з 09 січня 2018 року по 10 лютого 2018 року (включно) виконавчим комітетом Обертинської селищної ради Тлумацького району Івано-Франківської області. Пропозиції будуть розглянуті у порядку передбаченому постановою КМУ № 555 від 25.05.2011 року.

Поштою на адресу: 78060, Івано-Франківська область, Тлумацький район, селище Обертин, вулиця Хотимирська, будинок 1.

В електронному вигляді - на електронну адресу: E-mail: obertynrada @ ukr.net

Громадські слухання проекту Детального плану території відбудуться о 15.00 год. 11 лютого 2017 року в сесійній залі Обертинської селищної ради: за адресою: 78060, Івано-Франківська область, Тлумацький район, селище Обертин, вулиця Хотимирська, будинок 1.

Інформація про результати проведення громадського обговорення та громадських слухань, щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді Детального плану території, буде розміщена на офіційному веб-сайті Тлумацької районної державної адміністрації у розділі «Новини».Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 5 гостей.