Skip to Content

Проведено тридцять третю сесію районної ради

У п’ятницю, 6 листопада, у Великій залі засідань адмінбудинку районної влади під головуванням голови районної ради Василя Двояка відбулася тридцять третя сесія районної ради сьомого демократичного скликання. У її роботі взяв голова районної державної адміністрації Сергій Гаєвський.

Під час роботи сесії були розглянуті питання: про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року та про внесення до нього змін, про вихід зі складу засновників комунальних установ і підприємств районної ради та про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району Тлумацькій міській, Обертинській селищній та Олешанській сільській об’єднаним територіальним громадам, про дострокове припинення повноважень депутатів районної ради VII демократичного скликання.

За підсумками роботи сесії були прийняті відповідні рішення.

Насамкінець голова районної ради Василь Двояк та його заступник Василь Гнатюк подякували усім депутатам районної ради VII демократичного скликання за плідну працю у прийнятті рішень важливих для розвитку Тлумаччини та побажали їм подальших успіхів.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.