Skip to Content

У районі відзначили День Захисника України

У середу, 14 жовтня, у м. Тлумачі та в населених пунктах району відбувся ряд заходів з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Захисника України, 78-ої річниці створення Української Повстанської Армії та Дня українського козацтва.

У районному центрі святкування розпочалося зі святкових богослужінь у храмах міста, а продовжив його мітинг-реквієм, який відбувся біля пам’ятника Борцям за волю України.

У мітингу взяли участь керівництво району та міста, учасники антитерористичної операції, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ і організацій, громадських організацій та політичних партій, студентська, учнівська молодь, громада і гості міста.

На початку заходу присутні згадали наших героїв-земляків, які віддали своє життя в україно-російській війні, та вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання. Керівники районної, міської влади та громадськості поклали квіти до пам’ятника Борцям за волю України.

З вітальним словом перед присутніми виступили голова районної ради Василь Двояк, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Мигаль та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ігор Мандар.

За особисту мужність та відвагу, виявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації були нагороджені учасники антитерористичної операції з Тлумацького району.

Цього ж дня в населених пунктах району пройшли урочисті віча, покладання квітів, молебні.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.