Skip to Content

Вітання


Шановні захисники України!

Цього року у величне храмове свято Покрови Пресвятої Богородиці наша держава відзначає День захисника України, 78-му річницю створення Української Повстанської Армії та День українського козацтва! У цей день ми вшановуємо пам’ять тих, хто захищаючи рідну землю, в ім’я свободи й миру віддав своє життя.

Це свято започатковане в нелегкі часи для вшанування мужності та героїзму захисників суверенітету та територіальної цілісності України. Воно воістину всенародне, окроплене кров’ю та освячене вірою. Адже наш народ завжди прагнув до незалежності, давав достойну відсіч загарбникам і відстоював рідну землю.

Сьогодні кожен громадянин висловлює свою подяку і велику повагу усім захисникам, що боронять кордони нашої Батьківщини у її східних регіонах. Ми схиляємо голови перед загиблими, які віддали життя за Україну…

Збережімо і примножимо славу наших мужніх героїв! І нехай для всіх нас назавжди закарбуються в пам’яті та серці слова присяги українських патріотів: «Батьківщині будь вірним до загину, нам Україна – понад усе!».

Бажаю вам незламної волі, надійного родинного тилу, міцного здоров’я, звершення всіх ваших мрій і побажань, високих досягнень на благо рідної держави! Нехай надихає вас у ділах сьогоденних і планах на прийдешнє нетлінна сила Покрови Пресвятої Богородиці!

Слава Україні!

Слава її захисникам!

З повагою,

Голова районної ради                                                              Василь ДвоякХто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.