Skip to Content

Вітання


Шановні працівники освіти Тлумаччини!

Прийміть найтепліші і найщиріші вітання з нагоди професійного свята − Дня вчителя!

День вчителя – одне з найсвітліших і добрих свят в нашій країні. У кожного з нас є вчитель, якого ми пам’ятаємо все життя, який своїм талантом і прикладом показав нам, як долати труднощі, вірити в себе і свої сили. Воістину безцінний той внесок, який вчителі вносять в навчання і виховання наших дітей. Саме від педагога, його професійних і людських якостей багато в чому залежить доля учнів, їх завтрашній день, майбутнє України.

Висловлюємо вам глибоку вдячність за самовіддану працю, яку ви присвячуєте найдорожчому в житті кожного із нас — дітям. Низький уклін за те, що вкладаєте в душі своїх учнів «розумне, добре, вічне».

Тож продовжуйте вчити дітей добру, справедливості, готуйте їх до життя у суспільстві, яке швидко змінюється та вимагає високого рівня освіченості.

Хай ваше життя завжди наповнюється любов'ю і повагою ваших учнів. Бажаю вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України!

З повагою,

Голова районної ради                                                              Василь ДвоякХто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.