Skip to Content

Обертинський і Нижнівський загальноосвітні навчальні заклади отримали нові шкільні автобуси

У вівторок, 1 вересня, заступник голови районної ради Василь Гнатюк, голова районної державної адміністрації Сергій Гаєвський, депутат обласної ради Богдан Станіславський, начальник відділу освіти РДА, депутат районної ради Володимир Пеник та селищний голова Віктор Хамут завітали до Обертинського ліцею, щоб привітати краян з початком нового навчального року.

У своїх виступах очільники району побажали учням плідних жнив на ниві здобуття нових знань, подякували вчителям за невтомну працю, а батькам за гарне виховання.

В рамках святкового заходу керівники району вручили директору ліцею Михайлу Данилюку ключі від нового шкільного автобуса, який повинен забезпечити довіз школярів на навчання.

Цього ж дня, під час святкування Дня знань, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Мигаль вручив ключі від такого самого шкільного автобуса директору Нижнівського ліцею Марії Василишин.

Вищезгадані навчальні заклади отримали дані транспортні засоби завдяки тому, що у свій час рішеннями сесій районної ради на базі цих шкіл були створені опорні заклади освіти.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 3 гостя.