Skip to Content

Вітання


Шановні школярі, педагоги, батьки!

Щиро вітаю Вас з початком нового навчального року, Днем знань – всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів!

У сучасному світі якісна освіта – це запорука успішності особистості, поступу та розвитку всього суспільства.

Попереду ще один важливий рік навчання, який готує безліч незвіданих стежин науки та знань. Перше вересня єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово. Роки навчання – найкращі в нашому житті. Саме в цей час ми знаходимо вірних друзів, відкриваємо у собі здібності, визначаємо орієнтири на все життя.

Дорогі педагоги! Вам довірено найбільше багатство нашої країни – діти. Дякую вам за те, що ви щиро ділитеся з ними своїми знаннями, любов’ю та теплом своїх сердець, виховуєте гідних громадян України. Успішного усім вам навчального року, міцного здоров’я, щастя, натхнення, наполегливості і успіхів у роботі!

Шановні діти! Першовересень для вас – той день, коли ви входите у ще незвідану країну знань. Бажаємо ж вам на цій стезі здобути ті знання, які вам стануть у пригоді у майбутньому, у розбудові нашої держави!

Нехай новий навчальний рік буде вдалим! Будьте щирими та підтримуйте одне одного. Учіться заради себе та майбутнього нашого краю і всієї України!

З повагою,

Голова районної ради                                                              Василь ДвоякХто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.