Skip to Content

Проведено тридцять першу сесію районної ради

У четвер, 27 серпня, у Великій залі засідань адмінбудинку районної влади під головуванням голови районної ради Василя Двояка відбулася тридцять перша сесія районної ради сьомого демократичного скликання.

У її роботі взяв участь голова районної державної адміністрації Сергій Гаєвський, заступник голови районної ради Василь Гнатюк та депутат обласної ради Оксана Кисилиця.

Під час роботи сесії були розглянуті питання: про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік та про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2020 року, про створення центру професійного розвитку педагогічних працівників Тлумацької районної ради Івано-Франківської області, про внесення змін до рішення районної ради від 21 травня 2020 року «Про затвердження Положення про надання платних послуг, переліку та тарифів на платні послуги в КНП «Тлумацька районна лікарня Тлумацької районної ради Івано-Франківської області», про Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних некомерційних підприємств Тлумацької районної ради, про нову редакцію Кошторису підпрограми дооснащення аварійно-рятувальних підрозділів Тлумацького району технікою, обладнанням, ПММ та спорядженням Комплексної цільової соціальної програми запобігання виникненню надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру та підвищення рівня готовності аварійно-рятувальної служби Тлумацького району до дій за призначенням на 2016-2020 роки, про затвердження списку присяжних Тлумацького районного суду, про передачу в оренду Тлумацькому районному військовому комісаріату нежитлових приміщень комунальної власності територіальних громад сіл,селища,міста району, які розміщені за адресою: м. Тлумач, вул. Кармелюка, 10, загальною площею 397 кв.м. для створення на його базі Тлумацького територіального центру комплектування та соціальної підтримки, а також цілий ряд інших рішень, які стосуються майнової сфери.

Крім того, районна рада призначила Надію Корнуту на посаду директора Яківської гімназії Тлумацької районної ради Івано-Франківської області.

За підсумками роботи сесії були прийняті відповідні рішення.Хто на сайті

Зараз на сайті 1 користувач і 3 гостя.

Користувачі на сайті

  • admin