Skip to Content

У селі Яківка урочисто відкрили дитячий садок

У неділю, 23 серпня, у селі Яківка, відбулася урочиста церемонія відкриття дитячого садка «Журавлик» (дошкільна група Яківської гімназії). Це довгоочікувана подія стала справжнім святом для дітвори та їх батьків.

Розділити радість з мешканцями сільської громади завітали: голова районної ради Василь Двояк, голова районної державної адміністрації Сергій Гаєвський, заступник голови районної ради Василь Гнатюк, перший заступник голови РДА Роман Мигаль, начальник відділу освіти РДА Володимир Пеник, депутати районної ради.

Реконструкція гімназії у селі Яківка тривала два роки, а фінансування відбувалось із різних джерел. Завдяки злагодженій командній роботі жителі населеного пункту отримали сучасний дитячий садочок, у якому будуть функціонувати дві різновікові дошкільні групи на 26 малят.

Керівники району привітали присутніх батьків, їх дітей та педагогічний колектив зі святом і побажали, щоб в дитячому садочку було завжди тепло і затишно, а також успіхів і перших перемог у здобутті освіти малечою.

Опісля відбулось освячення настоятелем місцевого храму приміщення дитсадка та ігрових майданчиків.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 4 гостя.