Skip to Content

Вітання


Шановні краяни!

Щиро вітаю вас з нагоди величних національних свят – Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України!

Незалежність є найвеличнішим надбанням нашого народу і визначає майбутнє України як європейської нації. Незалежність – одна з головних людських цінностей. Це свобода вибору, це можливість самим визначати свій шлях. Без примусу і тиску. І ця цінність є визначальною, без неї не може бути багатої, сильної, процвітаючої держави.

Сьогодні Україна переживає дуже непрості часи. На нашу незалежність і територіальну цілісність зазіхають. Але в умовах військової агресії українці не тільки захищають свою землю і свій європейський вибір, але й проводять потрібні для подальшого розвитку країни реформи.

Я дякую всім і кожному, за всі добрі справи, вчинки, наміри та починання, спрямовані на розвиток держави і нашого району. Давайте й надалі будемо разом примножувати багатства країни і працювати на благо рідної Тлумаччини.

Найважливішим і найпотрібнішим побажанням для нас сьогодні є побажання миру. Нехай у ваших родинах панують щастя і добро, у суспільстві – згуртованість і єдність, на рідній українській землі засяє сонце злагоди, достатку і процвітання, а небо над Україною завжди буде яскраво блакитним і безхмарним!

Від усієї душі бажаю Вам, Вашим рідним та колегам міцного здоров'я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу!

З повагою,

Голова районної ради                                                              Василь ДвоякХто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 4 гостя.