Skip to Content

Постійна комісія районної ради розглянула майнові питання

У п’ятницю, 21 серпня, проведено засідання постійної комісії районної ради з питань управління майном та комунальними підприємствами під головуванням голови постійної комісії Михайла Боговича.

У засіданні взяли участь члени постійної комісії, голова районної ради Василь Двояк та його заступник – Василь Гнатюк, завідувач відділу майна та бюджетних програм виконавчого апарату районної ради Лілія Риндич, директор КП «ТЕПЛОЦЕНТР» Ярослав Петрук, завідувач КП «Центральна районна аптека №14» Юрій Тарновецький та інші.

На засіданні комісії розглядалися питання, які виносяться на чергову сесію районної ради, яка відбудеться 27 серпня 2020 року, а саме: про надання дозволу на списання котлів в Гарасимівській ЗОШ І-ІІІ ст. Тлумацької районної ради Івано-Франківської області, про передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, розміщеного за адресою: м.Тлумач, вул. Кармелюка, 10, про закріплення майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району на праві оперативного управління за Тлумацьким коледжем Львівського НАУ, про доповнення новими видами діяльності КП «ТЕПЛОЦЕНТР» Тлумацької районної ради, про Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних некомерційних підприємств Тлумацької районної ради та інші, а також про продовження терміну дії договорів оренди, про передачу майна в оренду тощо.

З усіх питань прийняті відповідні рішення.Хто на сайті

Зараз на сайті 1 користувач і 1 гість.

Користувачі на сайті

  • admin