Skip to Content

Проведено засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, духовності та захисту прав громадян

У четвер, 20 серпня, проведено засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, духовності та захисту прав громадян. Засідання пройшло під головуванням заступника голови постійної комісії Михайла Коцюруби.

На засіданні були присутні члени постійної комісії, а також голова районної ради Василь Двояк, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Михайло Вишневський, начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Пеник, в.о. директора КНП «Районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Богдан Пліс, заступник директора КНП «Тлумацька центральна районна лікарня» Ольга Мулярик, депутати районної ради та інші.

На порядку денному засідання комісії було розглянуто питання, які внесені до порядку денного тридцятої першої сесії районної ради, а саме: про призначення на посаду директора Яківської гімназії Тлумацької районної ради Івано-Франківської області, про створення центру професійного розвитку педагогічних працівників Тлумацької районної ради Івано-Франківської області, про внесення змін до рішення районної ради від 21 травня 2020 року «Про затвердження Положення про надання платних послуг, переліку та тарифів на платні послуги в КНП «Тлумацька районна лікарня Тлумацької районної ради Івано-Франківської області» тощо.

За результатами розгляду було вирішено всі питання винести на розгляд сесії районної ради.

Комісія також розглянула звернення керівництва КНП «Тлумацька центральна районна лікарня» щодо передачі майна до Тлумацької міської ради ОТГ та зміни статусу ЦРЛ. За результатами розгляду прийнято рішення підготувати вказані питання для розгляду на наступній сесії районної ради.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 3 гостя.