Skip to Content

Очільниками району проведено щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів РДА та районних служб

У вівторок, 18 серпня, під керівництвом голови районної ради Василя Двояка та першого заступника голови районної державної адміністрації Романа Мигаля відбулася щотижнева нарада з начальниками окремих відділів апарату РДА, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.

На нараді також були присутні заступник голови районної ради Василь Гнатюк та керівник апарату райдержадміністрації Андрій Мозиль.

Під час наради були обговорені питання роботи структурних підрозділів райдержадміністрації на поточний тиждень. Окрім цього, були обговорені актуальні питання життєдіяльності району - освіти, медицини, фінансів, а також питання: підготовки до нового навчального року, погашення заборгованості із виплати по заробітній платі, соціальних виплат, підготовки до відзначення Дня Незалежності України у районі, нарахування житлових субсидій та інші.

За результатами наради очільники району дали ряд доручень щодо вирішення піднятих питань керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району згідно з чинним законодавством.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 4 гостя.