Skip to Content

Про скликання 31-ої сесії районної ради VIІ демократичного скликання

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від   10   серпня 2020 р. №  129-р   
м. Тлумач

Про скликання тридцять першої сесії
районної ради VIІ демократичного скликання

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати тридцять першу сесію районної ради VІІ демократичного скликання 27 серпня о 10.00 год. в приміщенні великої зали засідань адміністративного будинку з порядком денним:

1. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.
2. Про виконання районного бюджету за перше півріччя 2020 року.
3.
Про призначення на посаду директора Яківської гімназії Тлумацької районної ради Івано-Франківської області.
4.
Про надання дозволу на списання котлів в Гарасимівській ЗОШ І-ІІІ ст. Тлумацької районної ради Івано-Франківської області.
5. Про завершення приватизації нежитлового приміщення (склад аптеки) площею 48,0 кв. м за адресою: селище Обертин Тлумацького району вул.Незалежності 11Б.
6. Про завершення приватизації нежитлового приміщення (частини гаража) площею 44,8 кв. м за адресою: село Кутище Тлумацького району вул.Центральна 42Б.
7. Про завершення приватизації нежитлового приміщення (частини цокольного поверху лікарської амбулаторії) площею 59,2 кв. м. за адресою: село Кутище Тлумацького району вул.Центральна 42Б.
8. Про завершення приватизації нежитлового приміщення (частини цокольного поверху лікарської амбулаторії) площею 86,2 кв. м за адресою: село Кутище Тлумацького району вул.Центральна 42Б.
9. Про внесення змін до видів економічної діяльності КП» ТЕПЛОЦЕНТР» Тлумацької районної ради.
10. Про передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району.
11. Про закріплення майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району на праві оперативного управління за Тлумацьким коледжем Львівського НАУ.
12. Про закріплення майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району на праві господарського відання за КП "ТЕПЛОЦЕНТР".
13. Про Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних некомерційних підприємств Тлумацької районної ради.
14. Про надання дозволу орендарю Костюку М.В. на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна.
15. Різне.

2. У зв’язку з заходами щодо запобігання поширенню на території України коронавірусної інфекції COVID-19 сесію Тлумацької районної ради провести з дотриманням маскового режиму, безпечної соціальної дистанції та за участю виключно депутатів та доповідачів.

Голова районної ради                                                                        Василь ДвоякХто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.