Skip to Content

Очільниками району проведено щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів РДА та районних служб

У вівторок, 21 липня, під керівництвом голови районної ради Василя Двояка та голови районної державної адміністрації Сергія Гаєвського відбулася щотижнева нарада з начальниками окремих відділів апарату РДА, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.

Під час наради були обговорені питання роботи структурних підрозділів райдержадміністрації на поточний тиждень. Окрім цього, були обговорені актуальні питання життєдіяльності району - освіти, медицини, фінансів, а також питання: підготовки до нового навчального року, підготовки до відзначення Дня Незалежності України у районі, проведення інвентаризації землі земельних ділянок державної власності за межами населених пунктів, погашення заборгованості із виплати по заробітній платі, виплати державної соціальної допомоги постраждалим мешканцям району від повені, соціальних виплат, нарахування житлових субсидій та інші.

За результатами наради очільники району дали ряд доручень щодо вирішення піднятих питань керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району згідно з чинним законодавством.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.