Skip to Content

Співпраця з ОТГ

З метою професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних, зареєстрованих в Тлумацькій районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості, направлено на професійне навчання за професією “молодша медична сестра з догляду за хворими” в Івано-Франківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості 10 осіб, які проживають на території Олешанської ОТГ.

16.07.2020 року в селі Олеша, за участю директора Івано-Франківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Марії Гопайнич, директора Тлумацької районної філії обласного центру зайнятості Михайла Боговича, провідного фахівця з питань зайнятості Тлумацької районної філії обласного центру зайнятості Зоряни Баранської, відбулося перше заняття, під час якого слухачів ознайомлено з програмою проходження навчання та надано відповідні консультації. Також на цьому занятті був присутній сільський голова Олешанської ОТГ Богдан Двояк.

Крім того, у липні 2020 року розпочалося навчання для безробітних за професією “машиніст (кочегар) котельні”.

Під час навчання безробітні матимуть можливість набути та вдосконалити професійні знання, уміння та навики, що забезпечить відповідний рівень професійної кваліфікації для подальшого працевлаштування у роботодавця.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.