Skip to Content

Правда перемагає

19 травня 2020 року Верховний Суд України розглянув в порядку письмового провадження касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Редакційно-видавничий комплекс "Злагода" на постанову Західного апеляційного господарського суду від 12.12.2019 та рішення Господарського суду Івано-Франківської області від 10.09.2019 (у справі № 909/526/18) про визнання права власності на нежитлове приміщення. За результатами розгляду ухвалено Постанову, якою касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Редакційно-видавничий комплекс "Злагода" залишено без задоволення, а постанову Західного апеляційного господарського суду від 12.12.2019 та рішення Господарського суду Івано-Франківської області від 10.09.2019 залишено без змін.

Постанова набрала законної сили з моменту її прийняття, є остаточною і оскарженню не підлягає.

Таким чином, Верховний Суд поставив крапку у чотирьохрічній судовій тяганині РВК «Злагода» проти районної ради, а по суті проти територіальної громади району. Верховний Суд, як і суди інших інстанцій, прийшов до висновку, що приміщення за адресою вул. Кармелюка, 10 є комунальною власністю і належить територіальній громаді району. Адже, на відміну від окремих користувачів соціальних мереж, суди спираються на факти і документи, а не на голослівні заяви. А факти говорять про те, що дане приміщення придбане комунальним підприємством РВК «Злагода» за бюджетні кошти і жодної копійки ані трудового колективу ані особисто редактора не було потрачено. Чотири роки п. З. Штурнак намагався ввести в оману суди, кажучи на чорне, що то біле, безпідставно звинувачуючи районну раду в усіх смертних гріхах. Та правда перемогла. І пану редактору не вдалося «прихватизувати» двоповерхове приміщення в центрі Тлумача.

Водночас хочемо наголосити, що попри судові справи районна рада ні в якому разі не прагнула перешкоджати роботі журналістів. Ми двічі зверталися до головного редактора з пропозицією укласти договір оренди приміщення з розміром орендної плати одна гривня в рік, як це передбачено законом «Про реформування державних та комунальних засобів масової інформації». Однак двічі отримували відмову, бо, очевидно, п. З. Штурнак переймається не створенням умов для випуску газети, а особистими інтересами. Ось де вірус «ненависті і помсти», який перетворив газету в дешеву агітку спрямовану проти В. М. Двояка і районної ради в цілому. Кажуть брехнею світ пройдеш та назад не вернешся.

Рішення судів підтвердили законність дій і рішень районної ради. Ми і надалі працюватимемо виключно у правовому полі, в тому числі і щодо використання майна спільної власності територіальних громад району.

Ознайомитися з повним текстом Постанови Верховного суду можна також за посиланням http://reyestr.court.gov.ua/Review/89402366.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.