Skip to Content

Онлайн-співбесіда з роботодавцем

З метою оволодіння навичками підготовки до онлайн-співбесіди з роботодавцем та особливостями ведення ділової розмови в дистанційному режимі (онлайн) 29 травня фахівцем Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Мар’яною Олійник для безробітних громадян в дистанційному режимі проведено профінформаційний вебінар «Онлайн-співбесіда з роботодавцем».

Фахівець розповіла про сучасний варіант співбесіди при прийомі на роботу, який став використовуватися зовсім недавно, але його популярність зростає - це онлайн-співбесіда з роботодавцем. Учасники дізналися про що потрібно подбати ще до початку онлайн-співбесіди, до чого бути готовим на онлайн-співбесіді з роботодавцем, головні правила співбесіди. Також М.Олійник розповіла про помилки у формуванні відповідей на співбесіді, професійні та особисті якості, які оцінює роботодавець, етапи співбесіди, прийоми ділового спілкування, методи самопрезентації, оптимальний час проведення співбесіди та як правильно завершити онлайн-співбесіду.

Сподіваємося, що впровадження інноваційних підходів в роботі служби зайнятості, зокрема застосування нових форм самопрезентації для шукачів роботи в онлайн-співбесіді приноситиме ефективні результати.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.