Skip to Content

Проведено тридцяту сесію районної ради

У четвер, 21 травня, у Великій залі засідань адмінбудинку районної влади під головуванням голови районної ради Василя Двояка відбулася тридцята сесія районної ради сьомого демократичного скликання.

У її роботі взяв участь голова районної державної адміністрації Сергій Гаєвський.

Під час роботи сесії були розглянуті питання: про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік, про виконання районного бюджету за перший квартал 2020 року, про перевід на контрактну форму роботи керівників закладів загальної середньої освіти Тлумацького району, про затвердження Положення про надання платних послуг, переліку та тарифів на платні послуги в КНП «Тлумацька районна лікарня» Тлумацької районної ради Івано-Франківської області, про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, що знаходяться на балансі організацій (підприємств, установ) та можуть бути передані в оренду, про погодження проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с. Палагичі та с. Локітка, про надання дозволу на списання майна, а також ряд рішень, які стосуються майнової сфери.

Проект рішення «Про припинення фінансування з районного бюджету Гостівського ДНЗ «Дзвіночок»» не знайшов підтримки у депутатів районної ради.

За підсумками роботи сесії були прийняті відповідні рішення.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.