Skip to Content

Проведено черговий «Інформаційний вебінар» для безробітних

У вівторок, 19 травня фахівцем Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Мар’яною Олійник для 7 безробітних громадян в дистанційному режимі проведено черговий профінформаційний груповий захід «Інформаційний вебінар».

Під час даного заходу з безробітними фахівець поінформувала про правила взаємодії безробітних із службою зайнятості в період карантину, правами та обовязками безробітних. Служба зайнятості змінюється у напрямі сучасного доступу до її послуг, тож за допомогою онлайн - презентації слухачам презентували електронні сервіси державної служби зайнятості, зокрема «Освітній портал Державної служби зайнятості», який допоможе безробітним дізнатися про професії, які затребувані на ринку праці, навчитися скласти резюме, підготуватися до співбесіди з роботодавцем. Розповіла, як створити електронний кабінет і користуватися ним. Також, поговорили про стан регіонального ринку праці, основні джерела інформації про вакансії, методи пошуку роботи в дистанційному режимі, про умови нарахування допомоги по безробіттю та використання можливих засобів комунікації на період карантину.

На завершення заходу фахівець зауважила, що позитивного результату з працевлаштування можна досягти за умови злагодженої спільної роботи.



Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.