Skip to Content

Про запровадження електронного Державного фонду документації із землеустрою

З 29.03.2020 р. Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру надає доступ до електронного Державного фонду документації із землеустрою.

Наразі у фонді перебуває понад 8,7 млн. паперових даних. Впродовж 2019 року оцифровано 1338417 матеріалів, які увійшли до державного фонду документації із землеустрою, з переліком яких можна ознайомитися на офіційному сайті Держгеокадастру.

До складу зазначених документацій входять персональні дані, зокрема, серія та номер паспорта громадянина, ідентифікаційний номер фізичної особи, копії паспорту та ідентифікаційного номеру фізичної особи.

Окрім цього, вже розпочато технічні заходи щодо деперсоналізації цих даних та зміни правил користування за для забезпечення громадянам можливості у реальному часі за допомогою технічних засобів здійснювати пошук, перегляд та копії матеріалів Державного фонду документації із землеустрою.

Одночасно хочемо повідомити, що даний функціонал є тестовою версією, надалі його опції доопрацьовуватися та вдосконалюватися. У найближчій перспективі громадянам буде надано повний доступ до усіх даних.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.