Skip to Content

Очільниками району проведено онлайн-нараду з керівниками структурних підрозділів РДА та районних служб

У вівторок, 17 березня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Сергія Гаєвського відбулася онлайн-нарада з начальниками окремих відділів апарату РДА, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району. У нараді також взяв участь голова районної ради Василь Двояк та його заступник Василь Гнатюк.

Під час наради були обговорені питання роботи структурних підрозділів райдержадміністрації на поточний тиждень. Окрім цього, були обговорені актуальні питання життєдіяльності району - освіти, медицини, фінансів, а також питання: про стан захворюваності у районі на ГРВІ, про обмежений доступ громадян району до установ, які здійснюють соціальні послуги, про обмежений прийом планових хворих медичними установами району, про забезпечення населення району медикаментами, про вжиття заходів щодо налагодження навчального процесу, виведення його на дистанційне навчання, про проведення дистанційного обслуговування громадян казначейськими та банківськими установами району, про обмеження проведення культурно-мистецьких заходів у районі та інші.

За результатами наради очільники району дали ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.