Skip to Content

Проведено двадцять дев’яту сесію районної ради

У четвер, 12 березня, у Великій залі засідань адмінбудинку районної влади під головуванням голови районної ради Василя Двояка відбулася двадцять дев’ята сесія районної ради сьомого демократичного скликання.

У її роботі взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Гаєвський, директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації Віктор Кімакович та депутат обласної ради Богдан Станіславський.

Під час роботи сесії були розглянуті питання: про внесення змін та виконання районного бюджету за 2019 рік, про звіт голови районної державної адміністрації про виконання райдержадміністрацією делегованих районною радою повноважень за 2019 рік, про соціальну підтримку сімей загиблих і постраждалих під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, про встановлення додаткових виплат сім'ям військовослужбовців, які загинули в Афганістані, про внесення змін до Програми забезпечення державного управління Тлумацької районної державної адміністрації на 2020 рік, про затвердження районної цільової програми з національно-патріотичного виховання на 2020-2025 роки, про районну Програму розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на 2020 рік, а також цілий ряд рішень, які стосуються освітянської галузі, майнової сфери та інші.

Також районна рада звільнила з посади директора Яківської ЗОШ І-ІІ ступенів Тлумацької районної ради Івано-Франківської області Василя Григорчука. Натомість Надію Корнуту призначено виконуючим обов’язки директора Яківської гімназії Тлумацької районної ради Івано-Франківської області до проведення конкурсу на заміщення вакантної посади.

Проекти рішень «Про призупинення набору учнів в 10 класи в Тлумацькому районі Івано-Франківської області» та «Про оптимізацію мережі закладів освіти Тлумацького району Івано-Франківської області» не знайшли підтримки у депутатів районної ради і не були прийняті.

Окрім того, депутати вирішили зняти з розгляду проект рішення «Про вихід зі складу засновників Гостівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тлумацької районної ради Івано-Франківської області» та розглянути його на наступній сесії.

Районна рада прийняла цілий ряд звернень, зокрема:

- до Президента України В. Зеленського та голови Верховної Ради України Д. Разумкова щодо прийнятих Верховною Радою України законів “Про внесення змін до Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг” і “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг” та інших законів України з цих питань;

- до Президента України В. Зеленського, прем’єр-міністра України Д. Шмигаля та голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики га комунальних послуг (НКРЕКП) В. Тарасюка щодо встановлення абонентської плати за розподіл (доставку) газу до споживачів;

- до Міністра охорони здоров’я України І. Ємця щодо проведення другого етапу медичної реформи, який спрямований на скорочення кількості ліжко-місць та медичних працівників Тлумацької центральної районної лікарні.

За підсумками роботи сесії були прийняті відповідні рішення.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.