Skip to Content

Відбулась нарада щодо весняного призову на строкову військову службу

У п‘ятницю, 7 лютого, голова райдержадміністрації Сергій Гаєвський та голова районної ради Василь Двояк провели нараду щодо підготовки до весняного призову на строкову службу у 2020 році.

Участь у ній взяли голова Тлумацької міської ОТГ Роман Круховський, голова Олешанської ОТГ Богдан Двояк, керівник апарату РДА Андрій Мозиль, завідувач сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами РДА Ігор Гондюк, заступник директора комунального некомерційного підприємства Тлумацька ЦРЛ Михайло Куцюруба, військовий комісар Тлумацького районного військового комісаріату Віталій Непеляк.

Під час наради були надані роз’яснення стосовно весняної призивної кампанії-2020. Військовий комісар, зокрема, акцентував увагу на тому, що протягом цього часу буде проведено черговий призов на строкову військову службу в Збройні сили України юнаків від 18 до 27 років, які визнані медичною комісією придатними до проходження військової служби.

Учасники зустрічі обговорили усі проблемні питання, які виникали під час попередніх призовів та шляхи їх вирішення, розглянули механізм, який має на меті забезпечити ефективне виконання плану призову, явки призовників на призовну дільницю.

Насамкінець були запропоновані конкретні дії й заходи з якісного й ефективного проведення весняного призову громадян в районі.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.