Skip to Content

Очільниками району проведено щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів РДА та районних служб

У вівторок, 4 лютого, під керівництвом голови районної ради Василя Двояка та голови районної державної адміністрації Сергія Гаєвського відбулася щотижнева нарада з начальниками окремих відділів апарату РДА, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.

Під час наради були обговорені питання роботи структурних підрозділів райдержадміністрації на поточний тиждень. Окрім цього, були обговорені актуальні питання життєдіяльності району - освіти, медицини, фінансів, а також питання: створення госпітальних округів, посилення контролю за дітьми, які потребують догляду, відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, стану соціальних виплат та нарахування житлових субсидій населенню району, змін у структурі райдержадміністрації, заборгованості по заробітній платі бюджетним установам району та інші.

За результатами наради очільники району дали ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 3 гостя.