Skip to Content

У районному центрі вшанували пам’ять молодих героїв, що полягли біля залізничної станції Крути

Бій під Крутами… Щороку ми вшановуємо пам’ять молодих героїв, що 1918 року полягли біля залізничної станції Крути, захищаючи Українську народну республіку від більшовицьких загонів, які рвались до Києва. Їхній подвиг навічно ввійшов до літопису боротьби за незалежність Вітчизни, як одне із свідчень незламності духу українського народу, його вічним прагненням до волі і справедливості.

У середу, 29 січня, у місті Тлумачі, біля пам’ятника «Борцям за волю України» відбулось Віче-реквієм «Спом'янімо славу Крут». Участь у заході взяли голова районної ради Василь Двояк, голова райдержадміністрації Сергій Гаєвський, голова Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Роман Круховський, працівники державних установ, духовенство, шкільна молодь, учасники антитерористичної операції та молодь міста.

Поминальну панахиду за невинно вбитими студентами-героями відправив керуючий Івано-Франківською Єпархією, Високопреосвященний Митрополит Галицький Андрій та священнослужителі Тлумацького району, опісля панахиди він звернувся до краян з промовою, в якій закликав пам’ятати подвиг молодих юнаків, схилити голови в скорботі та помолитися кожному за їхні душі.

По завершенню Віча керівники району поклали квіти до пам’ятника Борцям за волю України та вшанували хвилиною мовчання усіх тих, хто поклав своє життя в ім’я української ідеї.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.